Zadajte súťaž Tidy Cats® Littervention Contest, aby ste vyhrali dvojročné napájanie ľahkého podstielky

, ak vás opotrebujú z zdvíhania ťažkého vrhu, táto súťaž môže byť presne to, čo ste hľadali. Tidy Cats® sa spojil s odborníkom na dizajn a odborníka na životný štýl Jenni Pulos, aby vytvoril viac ako jednu škatuľu Lucky Cat.

“Rovnako ako veľa vecí vo vašej domácnosti, aj mačkový vrh nie je univerzálnym spôsobom-rôzne životné štýly si vyžadujú rôzne typy vrhu,” uviedla Jenni Pulos. “Prostredníctvom tejto súťaže sme s upratanými mačkami ukazovali ľahšiu stránku vrhu tým, že prinášame ľahké mačky pre milovníkov mačiek a vytvoríme nový priestor pre jedného šťastného víťaza, ktorý by sa mohol potešiť s ich mačkovým priateľom.”

Ako vstúpiť do súťaže Lightweight Littervention ™

Teraz do 12. februára 2015 môžu majitelia mačiek vstúpiť do súťaže s ľahkou vrhou mačiek s úhľadnými mačkami tým, že skontrolujú Tidycatslittervention.com, publikujú fotografiu svojho obľúbeného mačacieho mačiek a odpovedajú na niektoré základné otázky vrátane toho, prečo potrebujú upratané mačky na osvetlenie ich záťaže.

Veľká cena: 2 000 premietania vašej oblasti podstielky, až do výšky 1 000 dolárov na bleskové služby, dvojročné podstielky a darčeková karta vo výške 100 dolárov

Jeden víťaz veľkej ceny dostane úplný zážitok z bremenu, ktorý pozostáva z návštevy posádky Littervention Cats Littervention, vrátane Pulosu, ktorý bude koordinovať zmenu v hodnote 2 000 dolárov v oblasti podstielky a pomôže skontrolovať položky z výherného zoznamu. na 1 000 dolárov na bleskové služby zaťaženia. Víťazom tiež získa dvojročnú dodávku ľahkej mačky s mačkami Tidy Cats a darčekovú kartu vo výške 100 dolárov.

Ďalšie ceny vrátane ročnej ponuky vrhu, darčekovej karty 50 dolárov a kupónov

Okrem víťaza Grand Prize, Tidy Cats osvetľuje veci pre dvoch bežcov milujúcich mačku-každý z nich dostane ročnú ponuku ľahkých mačiek Cat Cat a darčekovú kartu 50 dolárov. Prvých 100 majiteľov šťastných mačiek, ktorí vstúpili do súťaže, dostane poukážku za 5 dolárov z džbánu upratania mačiek ľahký mačkový vrh.*

Kliknite sem a zadajte súťaž Littervention Contest

Viac podrobností o tom, ako vstúpiť do súťaže a o oficiálnych pravidlách, navštívte stránku TidycatsLittervention.com.

Ľahký mačkový vrstv mačiek má ľahké, tesné zhluky pre ľahké vyčistenie. Je k dispozícii v džbáne 8,5 lb. za navrhovanú maloobchodnú cenu 12,99 dolárov. Ak chcete získať oveľa viac informácií a nájsť miestneho obchodníka, ktorý nesie upratané mačky ľahké mačky, navštívte stránky Tidycats.com/lightweight.

*Obmedzte jeden (1) na jednotlivca, domácnosť alebo e-mailovú adresu. Platnosť ponuky vyprší 5/16/15. Platí pre 5 $ z jedného (1) 8,5 libier džbánu Purina® Tidy Cats® Lightweight Brand Cat Litter. Ponúknite dobré iba v USA.

Zverejnenie FTC: Toto je sponzorovaný príspevok, ktorý naznačuje, že som bol kompenzovaný za uvedenie tohto obsahu. Bez ohľadu na prijaté platby uvidíte iba témy na tejto stránke, o ktorej sa domnievam, že sú zaujímavé pre mojich čitateľov.

Ingrid King

Obsah
Ako vstúpiť do súťaže Lightweight Littervention ™
Veľká cena: 2 000 premietania vašej oblasti podstielky, až do výšky 1 000 dolárov na bleskové služby, dvojročné podstielky a darčeková karta vo výške 100 dolárov
Ďalšie ceny vrátane ročnej ponuky vrhu, darčekovej karty 50 dolárov a kupónov
Kliknite sem a zadajte súťaž Littervention Contest

Mohlo by sa vám páčiť:
Cats Mimoriadne Litter ™ Zastaví palety na podstielku – zadajte výhru

Rozdanie: Vyhrajte 3-mesačné dodávky prísady vrhu dookashi

Pamätajte si ma vo štvrtok® Contest: Zadajte príbeh svojej záchrannej mačky a vyhrajte jedlo a peniaze za svoje obľúbené útočisko alebo záchranu

«Obavy u mačiek: oveľa viac ako len emocionálny problém počas veterinárnych návštev
Rozdanie: Srdcový tlačný šál a strieborné šperky z Triple T Studios, plus bezplatná ponuka prepravy »

15 komentárov k Enter The Tidy Cats® Littervention Contest, aby ste vyhrali dvojročnú dodávku ľahkého vrhu

Betty Johnson hovorí:

24. marca 2015 o 10:30

Milujem nový ľahký vrh, je však také ľahké, že sa drží ich labky a je to po celom dome. Aký neporiadok a ťažké vysávať
hore. Myslím, že sa budem musieť vrátiť k podstielke s ťažkou hmotnosťou.

Odpovedať

Ingrid hovorí:

24. marca 2015 o 10:37

Myslím si, že je to problém so všetkými ľahkými vrhmi. Možno jedného dňa niekto vyrobí ľahký vrh, ktorý sa nesleduje!

Odpovedať

Marlene hovorí:

30. januára 2015 o 12:37 hod.

Bol by som rád, keby som to mal pre moje štyri mačky,

Odpovedať

Donna hovorí:

27. januára 2015 o 19:55

Zasiahol som odoslanie, ale nezobrazí sa to môj vstup?

Odpovedať

Rita. Bingham hovorí:

27. januára 2015 o 15:46

Pokúsil som sa zverejniť fotografiu a neurobí to. Uvádza adresu, ale nezobrazuje sa. Čo robím zle, ak vôbec niečo? Rád by som vstúpil do súťaže.

Odpovedať

Ingrid hovorí:

27. januára 2015 o 16:32

Bohužiaľ vám s tým nemôžem pomôcť, Rita, vzhľadom na to, že to nie je môj web. Možno to skúste znova s iným prehliadačom?

Odpovedať

Eli hovorí:

27. januára 2015 o 12:18

Myslím si však, že je to vlastne iba poukážka 2 doláre.

Odpovedať

Eli hovorí:

27. januára 2015 o 12:25

Škrabanecnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *