Bella hovorí právne predpisy, ako aj nákup s zástupcom Canine Gango

Addthis, zdieľanie tlačidiel na FacebookfaceBookShare na TwittertwittertwitterShare to Pinterestpinterestpinterestshare do Moreaddthismore26

Ako pomsvánska pomeranianska záchrana v južnej Kalifornii sa dostanem k tomu, aby som cestoval do veľkých elegantných udalostí, ako aj uspokojil veľké ponuky fascinujúcich psov s fascinujúcimi pracovnými miestami. Minulý víkend som bol schopný ísť na psú psú psú psú psú psov v Santa Barbare na výstavá Handler, zástupca šerifa Patricka Hayesa.

Zástupca psov Gango sa narodil a v Nemecku sa zvýšil ako orgánsky pes, kde bol špeciálne vybraný pre temperament pre Schutzhundove školenie. Psy, ktoré prechádzajú Schutzhundom (nemecké slovo pre bezpečnostného psa), sa predpokladá, že sú vhodné pre prácu úradov, prehliadanie, ako aj záchranu, určité detekcie zápachu, ako aj ďalšie. Musia tiež mať vlastnosti charakteru, ktoré zahŕňajú silné želanie pracovať, odvahu, spravodajstvo, trénovateľnosť, silné puto psovodom, vytrvalosť, ako aj ochranný inštinkt. Rovnako je dôležitá sila, vytrvalosť, ako aj obratnosť. Prinášanie šteniatka Schutzhund na absolvent trvá 18 mesiacov.

Zástupca psieho Ganga bol už päť rokov so svojím psovodom, ako aj s zástupcom partnera Hayesa a stále hovorí nemecky, takže dostáva svoje príkazy v nemčine, ako aj ručným signálom. Po tom, čo sa objavili v USA a boli spárovaní s zástupcom Hayesom, títo dvaja šli do hliadky na 6 týždňov, kde sa zväzok medzi K9 a psovodom vysielajú, ako aj posilnené. K9, ako aj Handler potom pracujú hliadku šesť mesiacov a potom sa vráťte do inštitúcie, aby sa získal oveľa viac výcviku v detekcii výbušnín alebo na narkotiká, potom sa vráťte na hliadku šesť mesiacov. Keďže veľa zručností je možné rýchlo podliehať, K9S sa vracia k posilňovacím tréningom, keď je pravidelná k akadémii psov pre psov psov Inglis.

Každé orgány K9 zahŕňajú náklady. Výdavky na získanie zástupcu Ganga Ganga ako psie K9 sú 10 000 dolárov; Hliadková inštitúcia po dobu šiestich týždňov je 5 000 dolárov, útočná vesta K9 je 2000 dolárov a mnoho školiacich inštitúcií pre výbušniny/narkotiká/tvrdý povrch sledovania, ako aj veterinárnu starostlivosť, ako aj údržbu. Vďaka organizáciám, ako je Nadácia národných orgánov Pet Dog Foundation so záväzkom zvyšovať finančné prostriedky na podporu jednotiek orgánov K9 na celoštátnej úrovni, existuje pomoc pri uspokojovaní niekoľkých potrieb. Kancelária šerifa v Santa Barbare má v súčasnosti požiadavku pridať ďalší K9 a je potrebné získať 10 000 dolárov. Štvrtý K9 by im umožnil mať aspoň jednu K9 na úlohu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Dary môžu byť zaslané do kancelárie regiónu Santa Barbara šerifa, PO Box 6427, Santa Barbara CA 93160.

Bol som veľmi potešený, že zástupca psov Gango súhlasil, že jeho fotografia so mnou urobila; Bolo mi cťou byť v jeho podnikaní a hovorím, že vďaka nemu, ako aj jeho psovodovi, zástupcovi Hayesa, za náklady na náklady na zdieľanie týchto informácií so mnou pre tento blog.

Kancelária šerifa v Santa Barbare závisí od verejných darov na získanie, dodávku veterinárnej starostlivosti, ako aj na dodávateľské brnenie pre svojich poslancov K9. Rozpočtový plán kancelárie šerifa platí za jedlo pre domáce zvieratá.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *