5 najlepších prírodných zubných žuvačiek pre psov

Obrázok Autorské práva: Chewypawz

Ústna hygiena je kľúčovou súčasťou všeobecného zdravia vášho psa. Pleketa sa môže vyvinúť a stvrdne do tartára, ktorý potom môže vyžadovať profesionálne eliminovaný veterinárnym lekárom. Akumulácia môže spôsobiť periodontálne ochorenie, ako aj rast baktérií. Prvé príznaky hromadenia plaku sú žlté plakety pozdĺž línie ďasien, ako aj zlý dych. Plakové kŕmenie sa kŕmia uhľohydrátmi a cukrami. Veľa typických výplne v dnešných potravinách pre domáce zvieratá (napr. Kibble, ako aj dobroty na báze obilia) je najlepším receptom na rýchly rast plaku. Prevencia je najlepšou voľbou pre zdravie vášho psa. Ako presne ich divokí predkovia zastavili plaketu, ako aj nahromadenie z kameňa? Žuvali na prírodných žuvačoch, aby pomohli eliminovať kameň po jedle podobnom tomu, ako ľudia využívajú zubnú kefku. Žuva je pre vášho psa prirodzené návyky. Pomáha zmierniť úzkosť uvoľnením endorfínov, eliminovaním plaku, ako aj minimalizáciou slabého dychu.

Obrázok autorské práva: Chewypawz

Naši päť najlepších prírodných zubných žuvačiek pre psie žuvanie je 100% prírodné a pozostávajú z žiadnych prísad, konzervačných látok, solí, sfarbenia alebo výplne. Rovnako ako príroda zamýšľala.

Antlersantle sú prírodným žuvaním od prírody a prirodzene sa každoročne vylučujú každý rok z losov, losov, jeleňov a Caribou. Jedná sa o odolný, dlhý trvalý žuvač, ktorý podporuje nahlodanie a môže pomôcť zoškrabať plaketu na hromadenie zubov. Ak je váš domáci pes novým pre pieskové žuvače, pádla Moose a Split Elk sú mäkšou úvodnou voľbou pre žuvanie parohu, aby ste si mohli vyskúšať ako prvé.

Obrázok autorské práva: Chewypawz

Skryť rolky RollSentire Cow Hide Rolls zahŕňajú všetky vrstvy dermis vrátane spojivového tkaniva, ako aj vlasy! Jedná sa o zdravšiu voľbu Chew v porovnaní s umelo zafarbenými, ako aj prilepenými roliami so surovinami, ktoré sa často vyskytujú v obchodoch s potravinami. Celé kože sú prírodné, ako aj vlasy môžu skutočne pomôcť pri zdraví a zdraví čriev, ako aj pomáhať eliminovať parazity v GI trakte. Chewy Pawz má prírodné rolky s hnilobou, ktoré nepotýkajú lúčov, sfarbenia, soli alebo konzervačných látok. Jedná sa o dlhodobé výbery žuvačiek, ktoré môžu pomôcť udržať zuby čisté.

Obrázok autorské práva: Chewypawz

Tracheastracheas sú fantastické na to, aby pomohli eliminovať zubné plakety, rovnako ako mierne až jednoduché žuvanie. Ich prirodzený tvar tiež prispieva k fantastickému obohacovaciemu žuvaniu. Vytrhajte svoju priedušnicu s preferovanými pupmi vášho psa, ako aj zamrznite ešte dlhšie trvalé žuvanie, ako aj zábavnú aktivitu, aby ste udržali čistý psov psa a zuby. Tracheas sú tiež kĺbom zdravého žuvača vysoko glukozamínu a chondroitínu.

Obrázok autorské práva: Chewypawz

Uši uší kravy sú alternatíva surovej kože, ktorú psi milujú. Vyskúšajte prírodné kravské uši s vlasmi pre 100% prírodný žuvač, ktorý nebol chemicky zbavený jeho prirodzených výhod! Jedná sa o mierny žuvač, ktorý môže pomôcť udržať zuby vášho psa perleťovo biele. Vlasy môžu tiež dodávať prírodný zdroj pre mangán, kľúčový stopový minerál pre psov.

Obrázok autorské práva: Chewypawz

Surové kosti uvarené kosti, ktoré sa môžu rozštiepiť, a pre vášho domáceho maznáčika nebezpečné. Surové kosti sú prírodné žuvacie psy, psi postupovali tak, ako aj nahýba, zatiaľ čo prirodzene udržiavajú zuby zoškrabané čisté. Kosti s váhou sú dlhotrvajúcou voľbou, ktorá podporuje progresívne nahlodanie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *