11 plemien mačiek, ktoré sa nevylievajú, sú skutočne roztomilé

plemená, ktoré sa nevylievajú

Mnoho majiteľov mačiek má ťažký čas na zvládanie poklesu mačiek. Lokalizácia vlasov mačiek po celom dome sa môže stať nepríjemným v oblasti zdravia a hygieny. Na zvládnutie tejto situácie by sa veľa mužov a žien radšej rozhodlo hľadať plemená mačiek, ktoré sa nevylievajú.

Existuje toľko úžasných vecí, pokiaľ ide o vlastníctvo mačiatka. Sú mazliví a mäkké, počet láskavých páchnutí, sú naozaj roztomilé, na ktorých sa dajú skontrolovať, sú niekedy super živé a zábavné a navyše vás nútia cítiť sa oveľa menej osamelí, keď ich chcete.

Okrem toho vás bezpodmienečne zbožňujú a môže to byť celkom úžasné! Rovnako ako takmer v prípade takmer akéhokoľvek iného šteniatka, existuje aj množstvo nevýhod.

Mačky, také rozkošné, ako sú, môžu byť trochu škodlivé, pretože radi zoškratnú a hadia takmer čokoľvek, čo by ste chceli zostať v bezpečí. Veľa mačiek tiež zvyčajne stráca úžasnú dohodu, čo zvyčajne znamená, že budete objavovať vlasy mačiek dosť ďaleko, dobre, kdekoľvek.

Plemená mačiek, ktoré neumiestňujú diskusiu

Najprv najprv a že vám to nerád zlomím – všetky mačky klesajú, bez ohľadu na plemeno. Takže nie je nič ako mačiatko „nezasiahnutia“. Strata je prirodzený výskyt životnosti každej mačky.

Áno, vysávanie všetkých vlasov z koberca naozaj nezarobí radostného majiteľa mačky; Je však dôležité vidieť, že strata kožušiny je vynikajúca pre mačiatko.

Tento postup skutočne pomáha mačiatke doplniť svoju vlastnú kožušinu a vylúčiť mŕtve vlasy z jeho postavy.

Okrem toho schopnosť vynechať nesprávny kabát a vybudovať úplne novú asistenciu mačiek pripravených na chladné alebo teplé počasie a vydržať veľké zmeny teploty v rámci svojho vlastného biotopu.

To znamená, že existuje niekoľko plemien, ktoré sa zbavujú menej. Toto sú zvyčajne čistokrvné mačky bezsrstých mačiek, ktoré majú menej vrstiev kožuchu.

Mačky, ktoré sa nedotknú

Iba poznámka V prípade, že ste dosť alergickí na mačky, ktoré dostanú bezsrsté, pravdepodobne nebude riešiť každý, kto máte problémy.

Je však možné byť alergický na mačky, ktoré vypúšťajú menej vlasov, pretože väčšina uhryznutí mačiek je výsledkom proteínového Fel D1, ktoré sa do značnej miery vyskytujú v koži a slín ich mačky. Preto by hlavným dôvodom získania toho, čo je skutočne pohodlie.

Zoznam plemien mačiek, ktoré sa nevylievajú

Sphynx mačky, ktoré sa nedotknú

Toto malé plemeno mačky je určite celkom pozorovateľom pomocou svojej krátkej, semišovej bundy plus „úplne nahý“ vzhľad. Tieto zvláštne mačky vznikli v Kanade v roku 1966 v dôsledku prírodnej mutácie.

Od tej doby chovatelia mačiek prehltli sfhynx na normálne potiahnuté mačky a potom späť do bezsrstých najmenej tridsať desaťročí. Aj keď sa tieto mačky môžu zdať absolútne plešaté, skutočne majú dokončenie jemných vlasov pokrývajúcich ich telá.

Sphynx je jediné plemeno, ktoré má potné žľazy, vďaka ktorým majú sekrécie pokožky, ktoré zvlhčujú pokožku. Pravidelné čistenie a kúpanie je preto nevyhnutné pre sfhynxovú mačku.

Cornish Rex Cats, ktoré sa nedotknú

Aj keď sa môžu zdať, Cornish Rex Cats nie je z vesmíru. Ich plášť vlny vlny je krátka a má na ňu zamatovú textúru. Prestúpenie týchto mačiek je minimálne a tie jemné, mačky priateľské k ľuďom vedú k mimoriadnym domácim miláčikom.

Don sphynx mačky, ktoré sa nedotknú

Táto bezsrstová mačka bola nájdená z ruského mesta Rostov-on-Don a dlhuje svoju vlastnú bezsrstosť do nejakého dominantného génu. Na rozdiel od sfhynxu je don sfhynx úplne plešatý, s absolútne žiadne vlasy na ľudskom tele.

Devon Rex Cats, ktoré sa nedotknú

Devon Rex, ktorý sa nachádza v roku 1959 v Anglicku, obsahuje stočený shaggy mop kučery spolu s chudým semišovým povrchom s niekoľkými miestami, ktoré sú prakticky holé.

Aj keď toto mačiatko opúšťa ako akékoľvek iné plemeno, bez toho, aby strážili vlasy, nedostane zbavenie sa podstatne menej rušivého ako u väčšiny mačiek.

Toto malé plemeno mačiek pomocou sterilného kabátu nie je ideálne iba pre jednotlivcov trpiacich alergiami, je však skutočne krásny, rozkošný malý balík potešenia.

Peterbald mačky, ktoré sa nedotknú

Elegantné a štíhle plemeno Peterbald je krížom medzi Don Sphynx a ázijskými krátkymi vlasmi. Konzumoval sa v roku 1994 v Petrohrade v Rusku. Mnoho mačiek v tomto plemene má najzreteľnejšie dokončenie všetkých bezsrstých plemien mačiek, ktoré je možné získať vo všetkých druhoch farieb a značiek.

Môžu byť kategorizované ako plešaté (úplne plešaté), kŕdle (krátke, Downy Hair), Velor (vlasy, ktoré sú dlhé iba jeden až päť milimetrov), tiež kefou (kučeravé, drôtené vlasy). Väčšina z týchto mačiek si časom vyhodila vlasy časom.

Zoznam mačiek, ktoré sa nedotknú

Siamské mačky, ktoré sa nedotknú

Siamské mačky vyzerajú dosť exotické a či sa môžu javiť ako malé nadýchané, nestratia toľko ako niekoľko rôznych plemien.

Sú mimoriadne krátke, jemné dokončenie, ktoré je skutočne jednoduché udržať a často nestrácajú. a ak by ste využili výhody hrebeňa s jemnými zubami, aby ste odstránili odumreté vlasy na týždniy Základ, je tu menej prepustenie.

Japonské mačky bobtail, ktoré sa nedotknú

Japonské mačky Bobtail majú jeden kabát, ktorý sa príliš nevylieva. Sú to tiež precízne grooméry, čo znamená, že skutočne nemusíte robiť veľa, aby ste ich udržali uprataní okrem nanášania kožušiny občas pomocou hrebeňa s jemnými zubami.

Ázijské skratky mačky, ktoré sa nedotknú

Orientálne krátkosrstvy sú spojené s siamskou domácnosťou, preto má zmysel, že by príliš nestratili. Majú hladké, krátke vlasy, ktoré žiadnym spôsobom nevyžadujú veľkú starostlivosť. Majte na pamäti, že skutočne milujú starostlivosť a požadujú z toho veľa!

Ruské modré mačky, ktoré sa nedotknú

Ruské modré mačky sa môžu javiť ako útulné malé chlpaté vankúše, ale to naozaj nestrácajú. Skutočne preliali viac ako dva až tri týždňový interval len raz alebo dvakrát za kalendárny rok a je celkom ľahké sa na ne.

Ich vlasy sú silné a bohaté, ale sú tiež krátke, preto tak nespadá.

Birman Cats, ktoré sa nedotknú

Super roztomilé a mazlivé, Birman Cats sa ľahko postarajú, ak ide o starostlivosť a údržbu. Ich kožušina nie je mating, preto jednoducho neklesá tak často ako niektoré iné plemená.

Sibírske mačky, ktoré sa nedotknú

Exotické mačky sú veľké a nadýchané, takže to môže vyzerať, že veľa zlikvidujú, ale naozaj nie. Majú dlhý a hustý náter, ale to skutočne nestrácajú. Musia sa však vyčesať, takže kožušina sa veľa nevytvára. Bonus: Všetky tieto mačky sa ukázali ako sterilné.

Plemená mačiek, ktoré sa nevylievajú

Prebiehajúce správanie mačiek, ktoré nie sú v priebehu sheddingu (mačky, ktoré sa nedotknú)

Z dôvodu prevalencie uznávaných plemien, ktoré nie sú viedli, väčšina vyšetrovateľov sa v súčasnosti zameriava na vytváranie ďalších plemien, ktoré nie sú viedli.

To však neznamená, že bunky mačiek boli izolované a pestované v laboratóriu, aby vám dodali plešatú mačku, nie! Mnoho plemien, ktoré sa v súčasnosti neexistujú, sú v súčasnosti prostredníctvom mutácií u mačiek. To je postup, ktorý pokračuje.

Raz za čas môžete nájsť mačiatko bez srsti od vrhu domáceho maznáčika. Zvyčajne sú to také mačiatka, ktoré sa následne venujú osobitnej starostlivosti a chovajú sa, aby rástli na bezsrsté zrelé mačky.

Dospelí sú následne spojení spolu s ostatnými súčasnými vlasmi mačkami alebo tiež normálnymi chlpatými mačkami. Nakoniec je bod, keď je zmätok jednej z tejto produkcie (takmer) úplne nespadajúci, potom je plemeno stanovené ako plemeno, ktoré nie je viedom.

Plemená mačiek, ktoré nevylievajú tipy

V nadväznosti na túto rutinu pochádza z rastúcich fáz v súčasnosti mnohé plemená mačiek, ktoré nie sú v rozpakoch. Tu je zoznam úplne nových, populárnych alebo rastúcich druhov mačičiek, ktoré nie sú drzým. Nezabúdajte, že sú dosť nákladní.

Rozhodnutie Elf Cats – Zdá sa, že všetky chovajú sfhynx pomocou amerických kučerov

Rozhodnutie Bambino Cats – sú crossoverom medzi sfhynxom plus tiež Munchkin Cat

Rozhodnutie Kohana Cats – Toto plemeno sa tiež nazýva havajské bezsrsté a dá sa tvrdiť, že je to druh tohto kanadského sfhynxu. Jednoznačné nepotvrdené výsledky však naznačujú, že je to spôsobené donom sphynxom spolu s kanadským sfhynxom.

Body o mačkách, ktoré sa nedotknú

Je však dôležité mať na pamäti, že alergie na vlasy mačiatka nie sú spôsobené kožušinou, ale namiesto toho v dôsledku bielkovín v slínky mačiek. Ak mačky olizujú kožušinu, aby ju umyli, potom sa tento proteín ukladá z kabátu.

Predtým, ako budete môcť pokračovať a minúť všetky tieto peniaze nákupom čistokrvných mačiek a mačiek, nezabudnite, že starostlivosť o neliezavé plemeno mačiek by mohla byť dosť dlho. Držanie sa týchto krátkodobých plemien by pre vás mohlo vybuchnúť mačiatko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *