Daisy diskutuje o novom produkte: Flea3x

AddTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestShare do MoreaddthismoRe4

Hej, Harley! Vedeli ste, že Petmeds teraz nesie svoju vlastnú exkluzívnu značku blšia a kliešťovej medicíny pre psov a mačky? Jeden pre mačky sa nazýva flea3x. Vyrába sa v USA a pri kontakte zabíja blchy, kliešte a žuvajú vši.

Chcem len vedieť, kto je tá roztomilá mačka na prednej časti krabice!

Harley, venujte pozornosť, prosím. Volá sa Moggie, ale keďže ste iba štyria, myslím, že Moggie môže byť pre teba príliš stará. Okrem toho tu hovorím o prevencii blchov, nie o prevádzkovaní služieb na zoznamovanie mačiek!

Pozrime sa, čo hovorí Dr. Dym o Flea3x, dobre?

„Nedávno som dokončil malú klinickú skúšku s použitím lokálneho produktu FLEA3X pre mačky. A musím povedať, že počiatočné správy o bezpečnosti a účinnosti tohto produktu boli vynikajúce. Keďže hlavnou zložkou je vyskúšaný a testovaný fiprinil, tento produkt je veľmi účinný pri kontrole blch, kliešťov a žuvacích vši.

Klienti milovali hospodárske úspory tohto všeobecného alternatívneho produktu k Frontline. Vyrába sa tiež výlučne v Spojených štátoch, ako aj na balení a štítku nesie dôveryhodnú a spoľahlivú značku 1800PeMeds. Doteraz klienti oznámili, že blchy a kliešte sú zabité veľmi rýchlo a táto ochrana trvá až niekoľko týždňov. Preto môžem tento produkt veľmi odporučiť všetkým strážcom mačiek ako úžasnú a ekonomickú alternatívu k drahším aktuálnym výrobkom na trhu. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *