Janet Donlin vymenovala výkonného viceprezidenta/výkonného riaditeľa Americkej veterinárnej lekárskej asociácie

Dr. Janet Donlin bola menovaná výkonnou viceprezidentkou/výkonnou riaditeľkou Americkej veterinárnej lekárskej asociácie (AVMA). Donlin bude úspešný Dr. Ron Dehaven, ktorý odchádza do dôchodku po deviatich rokoch služby v AVMA.

Donlin pôsobil ako výkonný riaditeľ spoločnosti AVMA Professional Relability Insurance Count (AVMA Plit), pretože apríl 2013. AVMA Plit je teraz vo svojom 54. ročníku špecializovanej služby členom AVMA a ponúka širokú škálu produktov súvisiacich s poistením veterinárnym lekárom. , veterinárne postupy a veterinárni študenti.

Prezident AVMA Dr. Tom Meyer citoval Donlinovu desaťročnú službu veterinárnej profesii a jej komplexné profesionálne úspechy ako základné prvky, keď bola vymenovaná za vedúcu exekutívu národnej veterinárnej asociácie, ktorá sa blíži k celkovému členstvu 90 000 veterinárnych lekárov zo všetkých profesionálnych chodníkov profesionálnych chodníkov život.

“DR. Donlin je jedným zo skutočných šampiónov veterinárnej medicíny a všetko, čo znamená, “povedal Meyer. „Má výnimočný úspech v oblasti veterinárnej asociácie a v priemysle zdravia zvierat. Je kvalifikovanou stratégkou s preukázaným zázemím rozmanitých skúseností AVMA a známym dôveryhodnosťou pri práci s vodcami zo všetkých segmentov veterinárneho povolania, základných zainteresovaných strán a zamestnancov s cieľom viesť inovácie, rast a úspech.

„Janet je vysoko kvalifikovaná v budovaní tímov, ktoré dokážu identifikovať potreby členov a riadiť programy, ktoré poskytujú produkty a služby, ktoré naši členovia chcú, potrebujú a očakávajú,“ pokračoval Meyer. „AVMA má šťastie, že privíta Janet na čele našej národnej asociácie. Rozumie významu spolupráce v spolupráci s cieľom dosiahnuť naše spoločné ciele. Je jedinečne kvalifikovaná na prevzatie úlohy výkonného viceprezidenta AVMA a výkonného riaditeľa. “

Donlinova najímanie predstavuje jej návrat do združenia, pre ktorú prvýkrát začala pracovať v roku 1991 ako pomocná riaditeľka v tom, čo bolo vtedy divíziou vedeckých aktivít AVMA. V priebehu nasledujúcich 17 rokov pôsobila ako riaditeľka dočasnej divízie, spolupracovná viceprezidentka a asistentka výkonná viceprezidentka. Jej úloha asistentky výkonného viceprezidenta požadovala, aby pracovala ruka v ruke s výkonným viceprezidentom, aby riadila vykonávanie cieľov uznaných predstavenstvom AVMA. V rokoch 2000-2001 úloha spoločnosti Donlin v AVMA zahŕňala aj pôsobenie ako dočasná generálna riaditeľka Národnej komisie pre veterinárne hospodárske otázky, kde dohliadala na založenie Komisie ako neziskovej organizácie.

“Môj čas na AVMA a moje skúsenosti v celej profesii mi znovu a znovu posilnili, že naše členstvo je veľmi rozmanité, naše potreby sa neustále vyvíjajú a naša profesia naďalej čelí novým výzvam a príležitostiam,” uviedol Donlin. „Preto som odhodlaný zabezpečiť, aby sme sa ubezpečili, že naďalej staviame na základných silných stránkach AVMA, aby sme ešte viac reagovali na potreby našich členov a že obhajujeme silným a jasným hlasom v mene celej našej profesie. .

„Som nadšený, že môžem úzko spolupracovať s vedením a zamestnancami AVMA a našimi kolegami a taktickými partnermi, aby som rozvinula misiu AVMA, aby vedie túto profesiu tým, že obhajujeme našich členov a rozvíjajú vedu a prax veterinárnej medicíny na zlepšenie zvierat a ľudských ľudí. zdravie. ““

Generálny riaditeľ odchodu do dôchodku Dehaven uviedol, že Donlinovo najímanie prinesie kvalifikované vedenie, ako aj spoľahlivé základné znalosti, do združenia, ktoré sa naďalej vyvíja v nákupe, aby čo najlepšie vyhovovalo potrebám svojich členov.

“DR. Donlin je skúseným odborníkom na združenie s výnimočným množstvom vedomostí a skúseností s AVMA a našim členstvom, “uviedol Dehaven. “Je to presne tá najlepšia osoba, ktorá bude pokračovať v tom, čo robíme, aby sme uspokojili potreby členov a aby nás posunuli na ďalšiu úroveň.”

Donlin pôsobila ako hlavná veterinárna riaditeľka v globálnej veterinárnej spoločnosti Channel of Hill’s Pet Nutrition od augusta 2007 do marca 2013, kde ponúkla veterinárne poznatky na riadenie rozvoja inovatívnych výrobkov a služieb na uspokojenie vyvíjajúcich sa potreieb veterinárnej profesie a majiteľov domácich miláčikov.

Na University of Minnesota získala titul DVM aj bakalárske štúdium lekárskej techniky na University of Minnesota. Je tiež absolventkou programu veterinárneho technika na lekárskom inštitúte v Minnesote. Je licencovanou veterinárnou lekárom v Illinois, Minnesote a Wisconsine a má profesionálne členstvo v niekoľkých združeniach vrátane AVMA, Americkej asociácie zdravotníckych zariadení, Americkej asociácie hovädzích praktických lekárov, Americkej asociácie koní praktických lekárov, Americkej asociácie Swine Swine. Veterinári, Illinois State Veterinary Medical Association, American Society of Association, a Americká asociácia Corpomiera a verejná prax veterinári.

Donlin je prvý veterinárny lekár, ktorý získal certifikovanú výkonnú poverenie združenia od Americkej spoločnosti vedúcich pracovníkov združenia. Je bývalá správkyňa skupiny AVMA Group Health Life Insurance Count (dnes známa ako AVMA Life) a je bývalá členka predstavenstva Americkej asociácie podnikových a verejných služieb veterinárnych lekárov.

Donlin začne zamestnanie v AVMA 12. septembra.

“Som nadšený pre členskú službu a som poctený a pokorný, aby som bol zverený tým, čo považujem za jednu z najdôležitejších pozícií vo veterinárnej medicíne,” uviedol Donlin.

# # #

AVMA, založená v roku 1863, je jednou z najstarších a najväčších veterinárnych lekárskych organizácií na svete, s oveľa viac ako 88 000 členskými veterinármi na celom svete, ktorí sa zaoberajú širokou škálou profesionálnych aktivít a venujú sa umeniu a vede veterinárnej medicíny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *