Rastúci trh s starostlivosťou v Španielsku

od Lulu Rodriguez
13. januára 2019
Krajina Španielska je v Európe na piatom mieste, keď sa týka hospodárskeho rastu v odvetví starostlivosti o domáce zvieratá, ako aj v priemysle starostlivosti o domáce zvieratá, podľa štatistík ponúkaných spoločnosťou AedPAC (Asociación Española de Distribuidores de Productos para Animalles de Compañia).

V Španielsku zaznamenal trh ako celok pravidelnú a vyváženú podporu, pretože rok 2000 na základe údajov ponúkaných INE (Instituto Nacional de Estadínstica). Rovnako odporúčajú, aby viac ako 50% všetkých domov v Španielsku malo domáce zvieratá, ako aj z 1 100 eur strávených ročnou starostlivosťou o domáce zvieratá, ako aj údržbou v typickej španielskej domácnosti, z toho 28% sa vynakladá na starostlivosť.

Španieli sa nakoniec viac zaujímajú o primeranú starostlivosť o svoje zvieratá, ako aj toto vylepšené porozumenie sa prejavuje oveľa lepšou výživou, pokročilým obohacovaním správania a upscale starostlivosti. Aby sa uspokojila potreba, dnešní grooméri pre domáce zvieratá pridali kozmetické salóny v mnohých menších mestách, ako aj v dedinách, okrem všetkých hlavných miest vrátane Madridu, Barcelony, Sevilla a Valencie.

Od svojho založenia v roku 1909 v Barcelone v Španielsku má Artero tú česť byť v popredí tohto odvetvia. V roku 2013 zorganizovali majstrovstvá sveta, jednu z najprestížnejších celosvetových súťaží starostlivosti o starostlivosť, kde Spojené štáty vyhrali úplne prvé miesto a priniesli domov zlatú medailu. Rovnako sú organizátormi starostlivosti Slam, špičkovej konkurencie a obchodnej prehliadky starostlivosti. Minuloročná výstava sa konala viac ako 500 odborníkov na starostlivosť s oveľa viac ako 200 psmi z oveľa viac ako 20 krajín.
Reklama

Artero je tiež lídrom v akademickom priemysle nášho priemyslu. Držia sa po celom svete akademických seminárov, medzi ktoré patria X – Perience, Xi Master, Jornadas Madrid, ako aj mnohí nedávno, Jornadas USA. Majú viac ako 60 školenia, ako aj akademické miesta v celej Európe, ktoré pôsobia v rámci Artero Worldwide Academy, ktorá ponúka stylistom domácich miláčikov školenie, ktoré vyžaduje, aby sa nakoniec stali odborníkmi na trhu.

Celkom

4

Akcie

4

0

0

0

0

Reklama

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *