Základný spôsob, ako zachrániť životy psov

[frame src = ”http://www.thatmutt.com/web/wp-content/uploads/2014/10/img_3274.jpg” target = ”_ self” width = ”620 ″ výška =” 422 ″ ALT = ”Gladys Lab Mix na prijatie s laboratóriami a viac” zarovnávací

Podporte laboratóriá a oveľa viac záchrany v San Diegu

Nedávno som začal dobrovoľníctvo s neuveriteľnou záchrannou skupinou v oblasti San Diego s názvom Labs & More.

Aj keď sú tu desiatky záchranných organizácií, dobrovoľne sa venujem laboratóriám a oveľa viac, pretože pravidelne ťahá laboratóriá, laboratórne mixy a iné psy z vysoko zabíjajúcich útulkov v celom regióne.

Proces adopcie skupiny je primeraný, čo umožňuje psom rýchlo sa dostať do milujúcich domov.

Získavam peniaze pre laboratóriá a oveľa viac v rámci svojho súčasného fundraiseru, „Howl-O-Ween“ 5K Mutt Run/Walk and Pet Dog Costume.

Darujte tu
Ako môžete podporiť túto príčinu a zachrániť životy psov

Ak by ste chceli darovať akúkoľvek sumu na záchranu, môžete tak urobiť pomocou karty kreditných skóre tu prostredníctvom mojej bezpečnej stránky na získavanie finančných prostriedkov.

Akékoľvek množstvo bude mať obrovský rozdiel, čo umožní záchrane ušetriť oveľa viac psov z útulkov s vysokým zabíjaním.

Viac o howl-o-ween 5K Mutt Run

Ak ste v oblasti San Diega a chcete sa zúčastniť 5K, preteky sa začínajú o 9.00 hod. V sobotu 25. októbra v Road Runner Sports v San Diegu.

Psy vizualizované v tomto príspevku sú Gladys (TOP), 8-ročný laboratórny mix na adopciu s laboratóriami a oveľa viac a neuveriteľne Zeus, šesťročné laboratórium, s ktorým som sedel na nedávnej adopčnej udalosti. Obaja psy hľadajú svoje milujúce, navždy domy.

Ďakujeme, že ste darovali laboratóriám a ďalšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *