Začínate mobilnú veterinárnu kliniku? Tieto výhody vás môžu prekvapiť

Mobile Vet Clinics sa nakoniec stanú oveľa populárnejšími, pretože slúžia širšej škále majiteľov domácich miláčikov. To je v mnohých metódach, čo je obojstranne výhodné pre klienta, ako aj pre veterinárneho lekára.

Majitelia domácich miláčikov, ktorí sa snažia nájsť individualizované služby v štýle recepcie, objavia tieto metódy atraktívne, pretože ich pohodlie, ako aj osobná pozornosť.

Mnoho veterinárov absolvuje veľké množstvo dlhov. Vďaka tomu je ťažké alebo dokonca nemožné získať tehlovú a maltovú prax. Mobilné kliniky sú oveľa nákladovo efektívnejšie a oveľa ľahšie získavajú prístup ako štandardné postupy z tehál a mált.

Klinika mobilnej veterinára

Domáce zvieratá môžu byť vystresované zvukmi, pamiatkami, ako aj vôňou hektického centra, ako aj cestovania vozidla. Mobilné veterinárne centrum môže byť tiež výhodné pre domáce zvieratá.

Aké zariadenia sú potrebné na otvorenie mobilnej veterinárnej kliniky?

Niektorí veterinárni lekári sú výlučne mobilní, zatiaľ čo iní pracujú v spojení s technikmi na dodávaní starostlivosti o plnú službu na väčšej mobilnej veterinárnej jednotke.

Mobilné metódy majú často značné rozdiely v štýle metódy, ako aj v požiadavkách na zariadenia.

Výhody kliniky mobilného veterinára

Mobilní veterinárni lekári sa často špecializujú na konkrétny výklenok. Veľa mobilných veterinárnych lekárov sa špecializuje na preventívnu starostlivosť. Dodávajú vakcíny, ako aj wellness skúšky klientom, ktorí radi neprivádzajú svoje rodinné domáce zvieratá na veterinárnu kliniku.

Iné obmedzujú svoje mobilné metódy na domáce zvieratá, eutanáziu, alternatívne lieky, ako aj akýkoľvek druh iného trhu s výklenkom, ktorý sa ponúka v ich oblasti.

Títo veterinárni lekári môžu na svoje návštevy riadiť svoj vlastný automobil a priniesť iba zariadenia potrebné pre ich určité služby. Tieto služby a skúšky sa zvyčajne poskytujú v rezidencii klienta.

Váš zoznam zariadení môže byť obmedzený, ak ponúkate výklenky alebo špeciálne služby. Môžete požadovať, aby ste mali dodržiavanie položiek:

Stupnica pre váženie domácich miláčikov

Nástroje na fyzikálne vyšetrenie: teplomery, stetoskopy, otoskopy, oftalmoskopy, ako aj oftalmoskopy

Materiály na podávanie liečby, ako aj odber vzoriek laboratórií: injekčné striekačky, skúmavky na zber krvi, nádoby na fekálne vzorky atď.

Očkovanie (ak je to potrebné), ako aj bežne používané injekčné lieky

Často sa používajú perorálne lieky

Možno budete chcieť vykonať testy v dome klienta (testy srdcového červov, ako aj testy mačiek).

Mobilní veterinárni lekári môžu poskytovať podobné služby ako metóda tehál a malty tým, že prevádzkujú úplne vybavené veterinárne centrum na kolesách.

Tieto metódy zvyčajne fungujú z mobilnej veterinárnej kliniky na mieru. Aj keď veterinár môže ísť do domu klienta, vo vnútri mobilnej jednotky sa vykonáva veľa postupov a skúšok.

Prečo vybrať mobilné veterinárne centrum?

Tieto mobilné kliniky často pozostávajú z menších verzií presne rovnakých oblastí ako tehlová a malta. Môžete objaviť zariadenia ako:

Všetky zariadenia, ako aj laboratórne interné laboratórium

Veterinárne stoly

Všetky chirurgické zásoby, ako aj oblasť chirurgickej liečby

Chovateľské stanice a čistiace výrobky

Predtým, ako začnete mobilnú prax, je nevyhnutné vybrať si, aký typ metódy chcete zostaviť. Chcete sa zamerať na určité miesto alebo ponúknuť služby starostlivosti o úplné služby?

Chystáte sa pracovať s klientmi v dome alebo ako mobilná jednotka? Tieto rozhodnutia ovplyvnia vaše rozpočtové plánovanie vašich zariadení, ako aj zoznam zariadení.

Aké sú odhadované náklady na spustenie?

Kvôli nízkym nákladom na začatie mobilnej praxe je k nej pritiahnutých veľa veterinárnych lekárov. Poradcovia veterinárnych služieb uverejnili príspevok v roku 2019, v ktorom odhadujú výdavky na otvorenie mobilnej metódy na 450 000 dolárov. To je o 25% nižšie ako výdavky na otvorenie praxe tehál a malty.

Ak chcete spustiť mobilnú veterinárnu službu, môžete očakávať, že v systéme utratíte najmenej 200 000 dolárov. Musíte tiež zahrnúť náklady na ďalšie zariadenia, ako sú röntgenové stroje, ako aj laboratórne vybavenie.

Ak sa však snažíte začať podnikať, predbežné náklady budú oveľa nižšie.

Aké sú očakávané príjmy s mobilným veterinárnym centrom?

Na citovanie zárobkov je potrebná výskumná štúdia uskutočniteľnosti. Štúdia výskumu uskutočniteľnosti odhaduje potenciálne zisky, ktoré by vaša metóda mohla priniesť kontrolou historických údajov, regionálnych demografických údajov, ako aj očakávaných prevádzkových hodín a plánovania.

Táto výskumná štúdia sa zvyčajne vykonáva alebo pod vedením poradcu správy služieb. Laboit vykonal analýzu mobilných veterinárnych jednotiek, ktoré si veterinárni lekári v roku 2014 kupovali.

Na základe odhadovaných ziskov, ako aj nákladov, ktoré hlásili títo veterinárni lekári, zistili, že mobilný veterinár, ktorý vidí päť klientov za hodinu za 250 dolárov za faktúru, môže priniesť webové príjmy (ak pracujú 5 dní/týždeň počas 50 týždňov) približne 239 000 dolárov ročne.

Aj keď je tento výpočet založený iba na priemerochS obsahuje niekoľko predpokladov, dodáva skvelý východiskový bod, keď premýšľate o svojich očakávaných zárobkoch.

Aké sú právne požiadavky na mobilné veterinárne postupy?

Mobilné veterinárne metódy majú zvyčajne presne rovnaké právne požiadavky, v ktorých štandardné postupy z tehál a mált.

Po prvé, požiadavka napísať podnikateľský subjekt a získať licenciu. V závislosti od štátu budete môcť otvoriť svoju službu ako výhradné vlastníctvo alebo partnerstvo, „C“, spoločnosť, „S“, spoločnosť, Corporation, Corporation Corporation (LLC) alebo obmedzené partnerstvo.

Existuje veľa rôznych obchodných štruktúr, ktoré môžu veterinári využiť v každom štáte. Ak chcete zistiť o zákonoch, musíte vyhľadať radu od účtovníka, ako aj právnika.

Budete požadovať, aby ste získali špecifikované povolenie veterinárneho lekára, ako aj licenciu spravovaných liekov, rovnako ako štandardné veterinárne postupy.

V mnohých štátoch môže byť potrebné povolenie na veterinárne zariadenia. Je možné, že budete vyžadovať dohody s majiteľmi zdravotníckych zariadení v oblasti zdravotníctva, ktoré sa týkajú pohotovostnej starostlivosti, hospitalizácie alebo určitých služieb, ako je rádiológia.

Môžete objaviť všetky politiky, ako aj usmernenia týkajúce sa mobilných metód v určení zákona o metóde vášho štátu alebo špecifikovaním lekárskej rady veterinárneho lekára.

Budete vyžadovať presne rovnaké zásady poistného krytia ako štandardnú metódu na prevádzkovanie mobilného podniku. Tieto politiky môžu zahŕňať platbu pracovníkov, ako aj poistenie zodpovednosti.

Budete tiež požadovať, aby ste poistili poistné poistenie komerčných/obchodných automobilov, aby ste zabezpečili svoje investície a zabezpečili vás proti zodpovednosti v situácii pri nehode.

Aké sú niektoré z najtypickejších úskalí pri začatí mobilnej veterinárnej praxe?

Stanovenie správnych limitov je jedným z najväčších ťažkostí v mobilnom veterinárnom medicíne.

Mobilní profesionáli sú často vyzvaní, aby išli do domovov klientov. To môže spôsobiť oveľa intímnejšie spojenia ako v štandardných postupoch tehál a malty.

Z dôvodu intímnej povahy tohto vzťahu veľa mobilných odborníkov zistí, že je ťažké stanoviť hranice. Pracovný život sa môže často preniknúť do života v domácnosti.

Musíte sa snažiť byť akýmkoľvek spôsobom oddelený od práce. Stanovte si hodiny, ktoré môžete reagovať na hovory, spravovať administratívne úlohy, ako aj stanovené hodiny, keď nie ste ponúknutí klientom.

Je oveľa jednoduchšie stanoviť limity na začiatku metódy ako na zmenu neskôr, keď sa klienti využívajú na neobmedzenú dostupnosť.

Mobilní veterinárni lekári môžu zistiť, že je ťažké zmapovať servisné územie. Ak by ste obmedzili geografický dosah, najmä na začiatku svojej kariéry, môžete vynechať potenciálnych klientov.

Ak je vaša geografická oblasť rovnako veľká, nebezpečujete, že jazdíte z jedného miesta na jedno ďalšie, namiesto toho, aby ste slúžili klientom alebo generovali príjmy.

Demografické štúdie sú často fantastickou metódou, ako zistiť geografickú oblasť, ktorú bude vaša metóda nachádzať.

Kontrola nákladov včas je kľúčovým aspektom úspechu mobilného podniku.

Mnoho mobilných profesionálov ľutuje, že utratili oveľa viac peňazí na lieky, ako aj iné zásoby, ako bolo potrebné.

Môže byť praktické udržiavať trochu zásob liekov, ako aj poskytovať písomné recepty, ktoré je možné vyplniť v lekárni.

Nezabudnite udržiavať zásoby, ako sú injekčné striekačky, ako aj obväzové materiály na sklade. Veľa z týchto dodávok je možné kúpiť na internete od vášho veterinárneho dodávateľa a odoslané cez noc.

Posledných dvanásť mesiacov bolo mimoriadne zaneprázdnených, ako aj mobilný Vet M.D. je vďačný za to, že slúži rastúcemu susedstvu špecializovaných a zodpovedných majiteľov domácich miláčikov.

Publikujeme mesačné blogy pre domáce zvieratá, ktoré vás podporujú, ako aj váš najlepší priateľ. Náš blog odpovedá na obavy, ktoré počujeme stále v našej dodávke.

Mobile Vet M.D. Najlepšie blogy o starostlivosti o domáce zvieratá

Tieto blogy o starostlivosti o domáce zvieratá vám mohli byť známe skôr, ako ste ich skontrolovali. Pre tých, ktorí sú v našom blogu noví, sú dodržiavanie najvýznamnejších článkov roka. Užite si to!

#5: Nudíte sa? Choďte na miestnu zábavu priateľskú k domácim miláčikom!

Aj keď anglické mesto, ako aj mestská štvrť Monroe nie sú také priateľské k psom ako San Francisco alebo Austin vo veľkej miere, nenaznačuje to, že tu doma nie je veľa zábavy priateľského pre domáce zvieratá.

Domáce zvieratá sú naším prvým záujmom Mobile Vet M.D. Urobili sme značnú výskumnú štúdiu, aby sme vám pomohli, ako aj váš domáci pes, keď sa na jeseň dostane z domu. Pokračovať v čítaní!

#4: Každý okamih sa počíta v núdzi pre domáce zvieratá

Prirodzene zodpovední vlastníci domácich miláčikov, musíte sa nielen starať o každodenné potreby svojho domáceho maznáčika, ale tiež im prejavujú náklonnosť po celý deň. Ak chcete skutočne ukázať svoje podobné zvieratá, ktoré máte radi, je čas vyriešiť zanedbávaný problém: presne to, ako sa pripraviť, ako aj na vyriešenie pohotovosti domácich miláčikov. Pokračujte v čítaní …

#3: Naša mobilná veterinárna klinika: Najskôr uvedenie rodinných domácich miláčikov

Každý majiteľ domáceho maznáčika, ktorý kedy musel previesť aBojím sa domáceho maznáčika alebo mačacieho mačacieho veterinára môže svedčiť o tom, aké stresujúce a znepokojené je to pre oboch.

Dokonca aj rutinné vyšetrenie wellness môže byť stresujúce, pretože rodinné domáce zvieratá stresu a úzkosti cítia, keď sú bombardovaní neznámymi zvukmi, pamiatkami a zápachmi na klinike vety. Pokračovať v čítaní!

#2: Nie

Domáce zvieratá môžu zažiť oslabujúcu bolesť, rovnako ako my. Dokonca ani najodpornejší majiteľ nevidí náznaky bolesti svojich domácich miláčikov, čo môže byť dosť nepríjemné.

1: Posledné dni: Čo si myslieť, keď sa týka starostlivosti o domáce zviera

Aj keď neradi neveríme, ale všetci majitelia domácich miláčikov chápu, že deň človeka náš čas s našimi štvornohými kamarátmi sa týka konca.

Starostlivosť o rodinných miláčikov na konci života musí byť milujúcim a podporným zážitkom. Tím v Mobile Vet MD, sme tu, aby sme vám pomohli každým krokom vašej cesty.

Šťastné rodinné domáce zvieratá, ako aj majitelia domácich miláčikov!

Mobile Vet M.D. chápe, že cesta vozidla je jednou z najväčších prekážok veterinárnej starostlivosti. Zbavíme sa všetkých nebezpečenstiev spojených s prepravou vášho domáceho maznáčika. Dr. Kwacz vás uspokojí rovnako ako váš kamarát kdekoľvek je.

V roku 2022 sa vrátime s oveľa informatívnejším, včasnejším a vhodným blogom o starostlivosti o domáce zvieratá. Vážime si váš čas! Prajeme vám, ako aj vášmu najlepšiemu kamarátovi, mimoriadne potešený a bezrizikový Nový rok!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *