Prihláste sa na odber šteniatka v tréningu a získajte možnosť vyhrať 500 dolárov

toto publikovanie môže pozostávať z pridružených odkazov. V tomto príspevku môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky z podnikania.
Šteniatko v tréningovom blogu spolu s viac ako 100 ďalšími blogmi sa zúčastnili súťaže Blogging Idol II. Blogging Idol II je súťaž, ktorú vytvoril sláva Daniel Scocco z každodenných blogových nápadov, aby zistil, čo blog môže získať najviac predplatiteľov RSS. Zatiaľ čo prvý idol blogov bol založený výlučne na počte predplatiteľov RSS, tentoraz okolo v Idol II bude bodový systém uvedený v pravidlách súťaže:
Pravidlá blogovania IDOL II
1. Môže sa zúčastniť akýkoľvek typ blogu alebo webovej stránky s 2 000 návštevníkmi RSS alebo menej. Jeden blog iba na konkurenta. (Blogy účastníkov musia mať povolený počet informačných kanálov Feedburner)
2. Súťaž trvá od 1. novembra do 30. novembra. Počas tohto obdobia bude konkurentom udelených 7 bodov na konkurencii:

1 Ukážte konkurenta s najväčšou podporou počtu predplatiteľov RSS
3 body pre konkurentov (jeden za každú z nich) s najväčším počtom hlasov na otvorenom hlasovaní
3 body, ktoré udelil panel sudcov

3. Požiadavky na hlasovacie zasadnutie, ako aj na body sudcov budú: najkreatívnejšia a efektívnejšia metóda získania predplatiteľov RSS, ako aj na propagáciu blogu. Platené aj marketingové techniky Blackhat nie sú povolené.
4. 30. novembra bude autor blogu s oveľa viac bodmi (s najväčšou pravdepodobnosťou to bude 3 alebo 2 body) vyhlásený za šampióna, ako aj získanie cien. Druhé a tretie miesta tiež získa ceny.
Naším cieľom je veriť a vykonávať najnáročnejšie a originálne metódy na propagáciu šteniatka v tréningovom blogu, ako aj na našich najlepších, aby sme získali vyššie uvedené hlasy v pravidlách.
Ak máte akýkoľvek typ konceptov, ktoré vám pomôžu propagovať šteniatko na výcvikovom webe, potom sa cítite bezplatný, aby ste mi zastrelili e -mail alebo mi zanechali komentár.

Prihláste sa na odber šteniatka v tréningu a vyhrajte 500 dolárov
Pokiaľ ide o súťaže, sú v tréningu v škole, aby sme ho vyhrali, ako by sme chceli zdieľať naše výhry. Ako ďalšia prínos pre všetkých, ktorí sa prihlásia na odber nášho bulletinu (a neodstráni sa odber) v novembri, sa dostane do rozdelenia úplne prvé výhry peňazí s šteniatkom na výcvikovom webe. Polovica ceny prvej polohy peňazí je 500 dolárov. Primárnym ustanovením je samozrejme, že musíme vyhrať blogovanie Idol II alebo nebudeme môcť zdieľať bohatstvo. V situácii, že šteňa v tréningu vyhrá blogovanie Idol II (čo plánujeme urobiť), potom budeme mať kresbu – každá osoba, ktorá sa prihlási, ako aj v novembri, nebude mať možnosť odhaliť víťazstvo. Ak máte akékoľvek obavy, kontaktujte sa so mnou s mojím kontaktom s formou.
Prajem mi šťastie v súťaži … trvá od 1. do 30. novembra. Ak ste sa ešte neprihlásili, prihláste sa ešte dnes.
Co si myslis? Ste súťažiaci v blogovaní Idol II? Aké metódy využívate na propagáciu svojho blogu?

Najlepšie tipy pre naše šteniatka
Najlepšie šteniatko, ktoré sa nám páčia: Puppy hračky Calmeroos W/ Heartbeat, ako aj teplé balíčky – najlepšie pre nové šteniatka. Pomáha jednoduchosti stres a úzkosť v ich novom dome.
Najlepšie psie psa, ktoré sa nám páčia: Bones & Chews Bully Sticks – všetky naše šteniatka sa radi uhryznú, škriaba, ako aj žuvanie. Radi využívame tyranské palice, ktoré pomáhajú presmerovať tieto nežiaduce správanie.
Najlepšie maznáčiky, ktoré sa nám páčia: Crazy Pet Dog Train Me Lats-využívame ich ako naše vysoko hodnotné dobroty pre naše šteniatka pre domácich miláčikov.
Najlepšie čerstvé jedlo pre psov Pet Dog, ktorý sa nám páči: Farmársky domáci pes – pred pár mesiacmi sme začali kŕmiť čerstvé psie psie jedlo Raven, ako sa jej páči! Získajte 50% zľavu z prvého nákupu poľnohospodárskeho psa.

Pozrite sa na oveľa viac našich obľúbených položiek v našom novom kontrolnom zozname šteniat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *