[Nový produkt] Incurin Tablets Control Spay Incontinence

Add, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestPinterestPirestShare to Moreaddthismore2

Spaying a kastrácia sú najlepším spôsobom, ako zmierniť problém bezdomovstva domácich miláčikov, čo vedie každý rok k eutanizácii miliónov mačiek a psov. Existujú dokonca aj zdravotné výhody spayingu a kastrovania, vrátane znížených výskytov určitých rakovín, ako aj behaviorálnych výhod, pretože domáce zvieratá sa nebudú dostať do tepla, čím sa budú menej pohybovať z domu. Bohužiaľ, niektoré spayované ženské psy môžu trpieť močovou inkontinenciou po spayingu. Frekvencia a množstvo náhodného močenia sa líšia v závislosti od domáceho maznáčika, ale môže byť také závažné, že sú potrebné lieky.

Inkontinencia spay u psov

Odhaduje sa, že medzi 5 až 20% psov psov vyvinie v určitom okamihu po operácii inkontinenciu moču. Mnohí nezačnú zažiť inkontinenciu spay až do svojich seniorských rokov, zatiaľ čo iní môžu začať strácať kontrolu močového mechúra krátko po operácii. Bez ohľadu na vek vášho domáceho maznáčika je močová inkontinencia viac ako len nepríjemnosť. Únik moču môže spôsobiť podráždenie kože a infekciu, ako aj ďalšie súvisiace hygienické problémy. Môže to tiež spôsobiť stres vášho domáceho maznáčika, keď sa zvládne ubytovňa, aby ste mali nekontrolovateľné močenie pri spánku alebo relaxácii kdekoľvek, kedykoľvek a kedykoľvek.

Možnosti liečby pre spay inkontinenciu

Ak váš pes zažíva „nehody“ nehody, je najlepšie skontrolovať svojho veterinára, kde nájdete rozsiahle vyhodnotenie. Vášmu domácemu miláčikovi môže byť predpísané lieky, ktoré pomôžu kontrolovať inkontinenciu spay. V súčasnosti existuje niekoľko typov liekov pre ženy, ktoré trpia inkontinenciou po chirurgickom odstránení vaječníkov a maternice (ovariohysterektómia).

Fenylpropanolamín, aktívna zložka v liečivom Proin, sa používa na liečbu spay inkontinencie utiahnutím svalu s sfinterom močového mechúra, aby sa pomohla kontrolovať únik moču. Zistilo sa, že ide o účinnú liečbu pre mnohých, ale nie pre všetky psy s močovou inkontinenciou. Psy s inkontinenciou močovej inkontinencie reagujúce na estrogén zvyčajne dobre reagujú na prirodzenú estrogénovú liečbu estriolom, aktívnu zložku v tabletoch inkasu.

Nápadné tablety – prispôsobiteľné riešenie spay močovej inkontinencie

Tablety incurin sú účinnou liečbou inkontinencie moču reagujúce na estrogén u psov, ktoré prešli ovariohysterektómiou (odstránenie vaječníkov a maternice), a.k.a. spaying. Účinná látka, estriol, je prírodný estrogén, ktorý funguje zvyšovaním pokojového svalového tonusu močovej trubice u psov. To pomáha pri regulácii inkontinencie moču v dôsledku vyčerpania prírodných hladín estrogénu po spayingu.

Počiatočná dávka 2 mg (dve tablety) je rovnaká pre každého psa. Po prvých 14 dňoch liečby sa najnižšia účinná dávka môže určiť postupným znížením dávky, až kým sa nezistí minimálne účinné množstvo. Vďaka tomu sa lieči s tabletami s nálezmi tak prispôsobiteľnými pre individuálne potreby vášho psa a nákladovo efektívne riešenie pre vás. Tento liek je k dispozícii iba na lekársky predpis, takže sa nezabudnite opýtať svojho veterinárneho lekára, ak sú tablety nálezom pre vášho psa správne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *