Rozdanie: Vysoko kvalitný obrazový výtlačok z CanvasDiscount.com

Tento darček sponzoruje spoločnosť CanvasDiscount.com

Kvalitný, digitálne vytlačený obrázok na plátne živého portrétu vášho preferovaného mačiek je fantastická metóda na oslavu špeciálneho puto, ktoré máte so svojím spoločníkom. Profesionáli pre tlač obrázkov na CanvasDiscount.com sa špecializujú na reprodukciu vašich preferovaných obrázkov na širokom spektre produktov. Či už ide o obrazové dary, spôsoby životných výrobkov alebo akýkoľvek typ formátov umenia obrazu, vytvárajú obrazové pocty vašich cenných spomienok. Ponúka ceny priateľské k peňaženke, ako aj vynikajúce podmienky prepravy, ich služba robí vysoko kvalitnú dostupnú.

Čo nastaví výtlačky CanvasDiscount.com od ostatných?

Nie je to len pravda, že ich náklady sú trikrát až päťkrát nižšie ako u iných maloobchodníkov, ich plátno sú skutočné vysoko kvalitné remeslá, zmes tradičných drevených prác a technológií špičkovej tlače. Rámec smrekového dreva s presne natiahnutým a pripevneným plátnom, ako aj žiarivým tlačovým prácam bez rozpúšťadla na vrchu-ste na vysokej kvalite liečby!

Vyhrajte plátno

Poskytujeme jeden plátno 40′ x 40 ‘Canvas s vašou mačkou (maloobchodná hodnota je 369 dolárov!)

Až do 7 metód na vstup nájdete nižšie uvedený widget Rafflecopter. Tento darček je k dispozícii návštevníkom v Spojených štátoch aj v Kanade. Tento darček sa končí vo štvrtok 3. mája. Výhercovia budú vybraní náhodnou kresbou.*

Giveaway Rafflecopter

Špeciálna ponuka pre vedomých čitateľov mačiek
Získajte jednu výtlačok 8 ″ x8 ″ za 9 dolárov, ako aj za jednu viac 8 ″ x8 ″ bez tlače zadarmo

Trochu extra ošetrenie od ľudí na CanvasDisCount.com: Získajte neuveriteľne veľkorysú diskontnú sadzbu za ich už zľavnené ceny! Používajte kód ConsciousCat a získajte bezplatne bezplatnú tlač na plátno 8’X 8 ” Canvas Print za 9 dolárov, ako aj za jednu cenu 8 ‘x 8’. Rutinné maloobchodné náklady na plátno s rozmermi 8 ″ x8 ″ sú 49 dolárov. Kód je platný až do 31. mája 2018.

Viac informácií o poskytnutých produktoch, ako aj o službách, prejdite na CanvasDiscount.com alebo sa s nimi spojte e -mailom na adrese info@canvasdiscount.com

*Nie je potrebný žiadny nákup. priestor, kde je zakázaný. Tento darček nie je v žiadnom prípade sponzorovaný, schválený, spravovaný alebo spojený s Facebookom. Zadaním tohto darčekov pochopíte, že poskytujete svoje informácie Mindful Cat, ako aj Facebook. Nikdy nebudeme predávať, prenajať ani zdieľať vaše informácie s tretími stranami. Výhercovia budú informovaní e-mailom. Cena Champion musí poskytnúť všímavú mačku fyzickú adresu, na ktorú sa cena bude zaslaná do 72 hodín. Ak tieto informácie nie sú prijaté, striedavý šampión bude vybraný náhodným kresbou. Výhercovia budú odhalení v samostatnom publikovaní, ktoré je dodržiavané s výkresom.

Zverejnenie FTC: Tento darček je sponzorovaný spoločnosťou CanvasDiscount.com, čo znamená, že som bol vyplatený za fungovanie tohto obsahu. Bez ohľadu na prijaté splácanie uvidíte iba produkty uvedené na tomto webe, o ktorých sa domnievam, že sú pre mojich čitateľov zaujímavé.

Ingrid King

Obsah
Čo nastaví výtlačky CanvasDiscount.com od ostatných?
Vyhrajte plátno
Špeciálna ponuka pre vedomých čitateľov mačiek
Získajte jednu výtlačok 8 ″ x8 ″ za 9 dolárov, ako aj za jednu viac 8 ″ x8 ″ bez tlače zadarmo

Rovnako sa vám páči:
CanvasDisCount.com Picture Print Champion

Recenzia: prémiová vysoko kvalitná tlačová tlač z CanvasDiscount.com

Giveaway: Vlastné plátno alebo drevená tlač mačiek od Capthat

«Presne ako výber správnej kozmetiky prospieva vašim mačkám
Mačička nikdy nehovorí: darčeková kniha pre nadšencov mačiek »

38 Komentáre k prezradeniu: Vysoko kvalitný obrazový výtlačok z CanvasDiscount.com

Virginia H hovorí:

3. mája 2018 o 22:50

Vybral by som si svoj mačkový kostol.

Odpovedať

Maritesky hovorí:

3. mája 2018 o 15:20

Budem mať fotku svojich 2 mačiek – cent aj Londýn vytlačený a namontovaný na plátno.

Odpovedať

Catatopia hovorí:

29. apríla 2018 o 10:10

Muselo by to byť najnovšia mačka, pretože má najmenej obrázky.

Odpovedať

Jeremy McLaughlin hovorí:

28. apríla 2018 o 19:42

Moja mama v právnych predpisoch by chcela mať fotografiu jej mačacieho Brooke.

Odpovedať

Joan S. hovorí:

28. apríla 2018 o 17:29

Chcel by som, aby moje plátno bolo z môjho 10-ročného oranžového, ako aj bieleho jemného, ako aj milujúceho Percyho.

Odpovedať

Lisa B hovorí:

28. apríla 2018 o 12:18

Snažil by som sa, aby som získal fantastický obraz našich dvoch 13,5 rokov. Olds, obaja majú gi lymfóm. To by bol krásny darček.

Odpovedať

Chipper hovorí:

28. apríla 2018 o 10:43

Naša prvá mačka sa objavila pri našich dverách v roku 1992. Z neznámeho dôvodu si vybrala náš domov a trvala na tom, aby prišla a pripojila sa k našej rodine. Bola najúžasnejšou kombináciou lásky, lojality a mučenia. Mali sme ju takmer 15 rokov (príliš krátke), pretože ma zmenila na mačacích nadšencov na celý život. Z troch mačiek, ktoré sme mali, je tá, ktorú by som PInullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *