3 neuveriteľné záchranné prostriedky, ktoré pomáhajú starším psom, aby sa objali

3 neuveriteľné záchrany, ktoré pomáhajú starším psom, aby sa adoptovali

Naposledy aktualizované 18. októbra 2017 spoločnosťou Puppy Leaks 8 komentárov
Starší psi majú tendenciu prechádzať sa v útulkoch pre zvieratá. Našťastie existujú neuveriteľné záchrany, ktoré sa špecializujú na pomoc týmto zaslúženým psom získať túto druhú možnosť v trvalom dome.

Pomáhame starším psom prijať

Momentálne je ťažké objať zvieratá, ktoré sedia v útulkoch, ako aj staršie zvieratá sedia na vrchole tohto zoznamu. Mnohí z nich nikdy nemôžu opustiť útočisko, pokiaľ im ľudia nie sú ochotní poskytnúť im šancu. Mnoho potenciálnych osvojiteľov domácich miláčikov má na mysli konkrétneho domáceho maznáčika vo všeobecnosti, nie staršieho psa.

Starší psi sú zvyčajne najviac prehliadaní v útulku, ako aj keď sa predpokladá, že staršia pódium pre psov sa začína medzi 7 a 10 rokmi, akýkoľvek typ psa v prístrešku, ktorý je 5 rokov alebo starší, trvá oveľa dlhšie dlhšie prijať. Bohužiaľ pre týchto starších psov to zvyčajne vedie k rýchlej eutanázii, keď sa vzdajú útočiska zvierat. Záchranné organizácie majú oveľa lepšie štatistiky, pokiaľ ide o umiestňovanie starších psov, avšak za väčšinu prípadov trvá najmenej dvakrát tak dlho, kým objavia dom pre staršieho psa.

Prijatie staršieho psa je úžasné a existuje veľa dôvodov, prečo je adopcia staršieho psa fantastickým nápadom; Bohužiaľ pre mnohých z nás sú naše srdcia väčšie ako naše domácnosti; Nie všetci z nás majú priestor pre jeden ďalší psí. Prijatie je celoživotným záväzkom, nie vždy bude správny čas prijať ešte jedného psa, ale stále môžete pomáhať starším psom, aby sa adoptovali, existuje množstvo metód, ktoré môžete pomôcť šíriť slovo o našich starších kamarátoch psov v núdzi.

Tu sú 3 fantastické príklady záchranných organizácií, ako aj sietí, ktoré sa obzvlášť snažia pomôcť starším psom online zo zvyšku ich života v pohodlí, ako aj s podobou, ako aj starostlivosťou, ktorú si zaslúžia.

Susieho starší psi

Susie’s Senior Dogs je veľká sieť venovaná zdieľaniu príbehov starších psov v požiadavkách na umiestnenie. Pracujú na tom, aby pochopili, ako aj posilnili adopcie starších psov. „Ľudia sa obávajú adopcie staršieho z mnohých dôvodov, sme tu však práve tu, aby sme rozprávali iný príbeh. Starší psi majú tak radi! Rovnako aj keď je pravda, že pri adopcii šteniatka môžete mať menej času, ako by ste mali, starší pes to vynahradí s ocenením, že bude poskytnutá druhá šanca. Nie je nič také, ako zarobiť ako staršie zviera. “

13 -ročná Nina bola odovzdaná kvôli problémom s bývaním. S pomocou Susie’s objavila domov.

Organizácia sivej papule

Organizácia sivej úľavy nie je typická záchrana pre starších psov; Pomáha získavať peniaze pre skupiny dobrých životných podmienok zvierat, ako aj povolené záchrany na zlepšenie ich schopnosti poskytovať starostlivosť o vyšších domácich miláčikov. Rovnako motivujú formovanie nových záchranných skupín zameraných na poskytovanie starostlivosti a pohodlia pre starších psov, ako je napríklad hospicová starostlivosť. Ročne distribuujú prostriedky, ktoré zvýšili s grantmi. Všetky prostriedky sa zvyšujú pri verejných daroch, nie sú súkromne nadáciou.

Gray Papuľa môžete pomáhať priamym prispievaním peňazí, prispievaním do postele pre psov, nákupom v Amazon Smile, dobrovoľníctve alebo kúpiom niečoho z ich obchodu s kaviarňou. Ak si kúpite jeden z ich psích krku, ktorý sa nachádza 100% toho, čo zaplatíte, sa vráti na pomoc starším psom.

Claire sa odhaduje na 14 -ročnú mix Chihuahua, bola zachránená pred hromadnou okolnosťou, keď žila s 22 ďalšími psami. Nikdy ju nevidela veterinárna veterinára, ako keď sa objavila pri záchrane slepých psov, bola bezsrstý kvôli vážnej situácii Demodexu. Rovnako trpela miernym zlyhaním obličiek, ochorením kostí, infekciami očí a iba jedným zubom. Claire bola zachránená alianciou Blind Dog Rescue Alliance, ako aj s pomocou šedej papule, ktorú dokázala získať lekárske ošetrenie a teraz bola zaradená do programu Sanctuary Dog/Hospice.

Claire pred a po pomoci šedej papule a aliancie pre záchranu psov slepých psov

North Shore Animal League

North Shore Animal League má fantastických starších občanov pre starších občanov. „Naši starší občania pre starších občanov zápasia neuveriteľných dospelých psov, ako aj mačky so starostlivými osvojiteľmi seniorov. Osvojovatelia 60 a viac rokov môžu prijať dospelého domáceho maznáčika z Ameriky North Shore Animal League. “ Kvalifikovaní osvojovatelia neplatia žiadny poplatok za prijatie, ako aj získanie mnohých dávok lekárskej ochrany v lekárskom centre. Môžu získať bezplatné ročné vakcinácie, bezplatné ročné wellness skúšky, ako aj žiadny poplatok za analýzu moču, profil štítnej žľazy, ako aj diferenciálne postupy SMA CBC.

Texas Trio Ivan, Joshua, ako aj Domino (3 starší občania, ktorí spolu žili spolu), boli prijatí spolu so zadkomnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *