Sprievodca futbalom Daisy

Add, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfaceBookShare na TwittertwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestshare do Moreaddthismore1

Beh, beh, beh … choď tím !!! Prepáč, chytil si ma zakorenenie pre môj preferovaný futbalový tím. Futbal je mimoriadne zábavný šport, ak to pochopíte. V situácii, že ste zmätení, vás naučím čokoľvek, čo si vyžaduje, aby ste sa uistili, že si môžete vychutnať sledovanie futbalového zápasu v nedeľu popoludní v televízii. Najprv musíte nosiť správne oblečenie. Toto je moje delfínové oblečenie. Je vyrobený z fleece, takže je pohodlné na popoludnie, ktoré sa leňúka na pohovke. nohavice sú voliteľné.

Ďalšou dôležitou vecou je diaľkové ovládanie. Udržujte tento gadget vždy vedľa seba, aby ste mohli zväčšiť hlasitosť, rýchlo pred nami v únavných dieloch alebo vypnite televízor, ak váš tím stráca.

Nepamätajte si, že ste naložili pochúťky! Nebudete chcieť opustiť pohovku, aby ste pripravili jedlo, keď je hra zapnutá, takže navrhujem obrovskú nádobu plnú zmrazených hydinových prsníkov. Najprv sa opýtajte svojej mamy, či môžete jesť na pohovke.

Na skutočné tipy na hru. V prvom rade je futbalová hra mimoriadne jednoduchá. Je to len veľa chlapcov, ktorí pobehujú a prenasledujú loptu. Čo je na tom také ťažké? V tejto hre som už profesionál!

V hre sú niekedy prestávky. Počas týchto prestávok sú ďalšie relácie v televízii s názvom „Reklamy“. Hlavne sú reklamy nudné, je to však zábavné, pretože má ťavu. Rád predstieram, že som skutočne súčasťou reklamy. Oklamal som ťa?

Veľa viac beží a padá aj tak, ako aj tak ďalej. Keď tím urobí niečo dobré, dostanú body. Tím s najväčším počtom bodov vyhráva!

Keď jeden z hráčov urobí vážnu chybu, títo chlapci si musia zvoliť, ako presne potrestať tím za chybu. Jedna z najtypickejších chýb sa nazýva „držanie“. Keď ma moja mama drží tiež dlho, obvinenie, ktoré jej poskytujem, je obrovské sústo.

Dúfam, že máte pocit, že teraz máte skvelé pochopenie futbalovej hry. Rovnako ako dúfam, že váš preferovaný tím vyhrá každú hru. Choďte delfíny!

Daisy kučeravá mačka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *