[Nový produkt] Cesar Millan Pack Leader Gollar

AddThis zdieľanie ButtonsShare na FacebookfaceBookFaceShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestPinterestPirestShare do MoreaddthismoRe4

Menia sa každodenné prechádzky vášho psa na remorkér? Psy všetkých veľkostí a plemien môžu mať tendenciu prevziať funkciu vodcovstva, keď sa týka vonkajších prechádzok. Tieto návyky nie sú pre vás nielen nepríjemné, ale môže byť pre vás oboch škodlivé.

So znalosťami, trpezlivosťou a najlepším golierom môžete trénovať svoj psík, aby ste pokojne chodili po vašej strane namiesto toho, aby vás erraticky ťahali po okolí.

Nebezpečenstvo, že psí psí vedenie

Zoberme si to, ak sa váš psí psí na vodítku, keď sa naň nemusíte pripraviť, môžete jeseň, ako aj zažiť škrty, škrabance alebo dokonca poškodené kosti. A čo je horšie, ak vás psí psí, pritiahne k jednému ďalšiemu psovi alebo na cestu prichádzajúceho automobilu, môže to viesť k katastrofe. Preto je také nevyhnutné trénovať svoj psík, aby ste boli vašim poslušným spoločníkom.

Staňte sa vodcom balenia – Cesar Millan Pack Leader Golier

Zoberme si svoju polohu na čele balenia s golierom Cesar Millan Pack. Tento inovatívny, ľahko použiteľný golier je vyvinutý obzvlášť, ktorý pomáha trénovať psie, aby ste opatrne chodili po vašej strane a primerane reagovali na vašu pomoc.

Namiesto typického výcvikového goliera „sýtiča reťazca“ psieho reťazca, ktorý dokáže štipku a poškodiť pokožku vášho domáceho maznáčika, je golier vodcu Cesar Millan Pack vyrábaný z mäkkého, všestranného nylonu a neoprénu.

Jednoduchý riadiaci šnúrkový systém je umiestnený blízko vrcholu krku vášho psa, aby sa predišlo poškodeniu priedušnice. Pripojte krátky vodítko k O-krúžku riadkovej šnúry, ako aj s rýchlym a pevným remorkérom, že svojmu psovi pošlete správu, že vedie balenie.

Na rozdiel od podobných obojkov, ktoré by ste museli posúvať cez hlavu vášho psa, sa golier vedúceho balíka otvára úplne a je úplne nastaviteľný pre ideálne fit.

Existuje tiež vstavaný čalúnený strážca hrdla, ktorý chráni najjemnejšie oblasti krku vášho psa, ako aj hrdla.

S golierom Cesar Millan Pack Golier sa môžete vziať späť, ako aj prechádzky so svojím najlepším kamarátom tak zábavným a odvíjajúcim sa, ako by mali byť.

Vyhrajte úplne bezplatný obojok Cesar Millan Pack!

Pomohlo by vám golier Cesar Millan Pack Gollar skončil ako vodca balíka na prechádzkach so svojím psom? Povedzte nám presne, ako dobre, ako by ste mohli vyhrať úplne bezplatný obojok Cesar Millan Pack od 1800Peds!

Zanechajte nižšie uvedený komentár a hovoríte nám, prečo vy, ako aj vaša požiadavka na domáce zviera, úplne bezplatný obojok Cesar Millan Pack.

Poskytneme tri (3) úplne bezplatné obojky Cesar Millan Pack Leader – jedna veľkosť, jedna veľkosť média a jedna veľkosť veľké, takže nezabudnite spomenúť, akú veľkosť požadujete vo svojom komentári. (Obmedzené na obyvateľov USA.)

Výhercovia budú vybraní v stredu 9. septembra 2015, takže každý, kto sa zúčastňuje, má možnosť vyhrať! Veľa šťastia!

Gratulujeme víťazom našej náhodnej kresby: Carly (malý golier), Marilyn (Stredný golier), ako aj Kristy L (veľký golier). Zašleme vám e -mail o tom, ako presne poistiť vašu cenu.

výcvik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *