Zastavte svojho psa, aby vás ťahal na prechádzky

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare do TwittertwittertwitterShare na PinterestpinterestpinterestShare do Moreaddthismore8

Plvaná vodítka je medzi mnohými psami bežné a zvyčajne je to iba príznak zvedavosti. Ak ste však majiteľom psa, viete, že ťahanie počas peknej pokojnej prechádzky môže byť nepríjemné. Vedeli ste však, že ťahanie môže byť tiež škodlivé pre zdravie vášho psa? Keď vás váš pes vytiahne, je bežné opraviť ho. Ale tesné goliere na krku vášho domáceho maznáčika môžu štiepiť a spôsobiť škodu. Čím ťažšie stiahnete, tým viac sa váš domáci miláčik chce presadiť. Preto sa váš pes môže vyvinúť úzkosť kvôli neustálym korekciám, čo môže viesť k strachu z chôdze.

Ak sa váš pes vyvíja na vodítku, je pravdepodobne bezpečné povedať, že prestane chcieť ísť na prechádzky s vami. A to nie je to, o čom je prechádzka psom. Má to byť zábavné a úžasný čas, aby ste sa spojili so svojím poochom! Preto tvorcovia Thundershirt vytvorili vodítko s názvom ThunderLeash, ktoré pomáha majiteľom domácich miláčikov psami točením vodítka. Akonáhle je ThunderLeash správne nakonfigurovaný, vytvorí postroj, ktorý poskytuje neustály tlak okolo trupu vášho psa – rovnako ako upokojujúce objatie. Tento neustály tlak znižuje úzkosť vášho psa a bráni mu v ťahaní vás, čo je oveľa lepšie ako ťahanie sa okolo bloku.

Tréning úzkostingdogsnew produkty

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *