Zastavte škvrny od slzy vášho domáceho maznáčika v ich stopách!

Addthis zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestPinterestPinterestShare do Moreaddthismore

Ak má váš pekný, biely maznáčik slzné škvrny, viete, aké nepríjemné môžu byť tieto škvrny. Tieto tvrdohlavé červené škvrny, ktoré sa objavujú pod očami vášho domáceho maznáčika, sú z stavu nazývaného Epiphora. Epiphora, prepad sĺz, je spôsobený nadmernou produkciou slzy alebo nedostatočnou slznou drenážou. V priebehu času sa slzy vášho domáceho maznáčika začínajú hromadiť pod okom a spôsobiť červenkasté farbenie. Nielenže spôsobuje farbenie, ale môže tiež spôsobiť, že sa baktérie hromadia pod okom a spôsobujú podráždenie.

Mnoho rodičov domácich miláčikov si myslí, že môže byť nemožné zbaviť sa týchto nevzhľadných škvŕn; Oči anjelov Soft Chews sú však jedným z najrýchlejších a najjednoduchších spôsobov, ako zbaviť svojho domáceho maznáčika slzných škvŕn. Funguje to tým, že zviarí cirkulujúce porfyríny (slzné pigmenty), čo nakoniec zabraňuje trhaniu. Namiesto dočasného odstraňovania slzných škvŕn ako iné odstraňovače fungujú oči anjelov zvnútra von. Jediné, čo musíte urobiť, je dať svojmu domácemu miláčikovi až dva báječné mäkké žuvanie denne (v závislosti od hmotnosti vášho domáceho maznáčika).

Tieto mäkké žuvy sa dodávajú v kuracej príchute alebo v prírodnom receptúre, ktorý je vynikajúci pre domáce zvieratá s citlivosťou na potraviny. Oči anjelov mäkké žuvaky môžu byť podané psom aj mačkám a oba vzorce sú bez umelých farieb, kukurice alebo pšenice, takže sa môžete cítiť dobre z toho, čo dávate svojmu domácemu miláčikovi.

Pamätajte, že pred zavedením akéhokoľvek nového produktu svojmu domácemu miláčikovi by ste sa mali najskôr porozprávať so svojím veterinárom. Váš veterinár môže tiež chcieť skontrolovať oči vášho domáceho maznáčika, aby sa ubezpečil, že sú bez trosiek, čo môže spôsobiť nadmernú produkciu slzy.

Zdravie domácich miláčikov

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *