Animal Inc. Downward Dog je prvou sieťou siete premiéry na oslave filmu Sundance

niekedy, nadšená práca sa oplatí … a robí históriu

Downward Dog, show siete s sieťou Webisode, ktorá produkovala produkcia so sídlom v Pittsburghu, ako aj vizuálne Impacts Home Animal, Inc., debutuje na filmovom festivale Sundance 2017, 19.-29. januára. Objednávaná spoločnosťou ABC-TV pre sezónu 2017, Downward Dog je prvá významná sieťová show, ktorá kedy premiéra v Sundance.

Pes nadol začal ako interiérová práca na zvieratách. Michael Killen, spoluzakladateľ zvierat, ako aj spolutvorca série, uvádza, že predbežný koncept webovej série bol klamlivo jednoduchý: „Je to o psovi, ktorý sa pozerá na jeho život a pýta sa, či na tom záleží.“ Predpoklad psa nadol bol zakotvený v desaťročiach práce Killen, ako aj jeho tím robil v ikonických hovoriacich živočíšnych oblastiach v priebehu rokov, vrátane Taco Bell Chihuahua, ako aj v pôvodnej kampani syra v Kalifornii.

“Možno to, čo Drew Sundance zahrnul dole dole, bol jeho skromný začiatok,” uviedla spoluzakladateľka Kathy Dziubek, Animal, Inc. „Vždy sme boli horlivými obhajcami osobných projektov nášho tímu. Požičiavanie zdrojov na pracovné miesta v interiéri, ako je napríklad zostupný pes, ako aj iné úsilie, možno považovať za riskantné, avšak v našom prípade sa podpora vždy vyplatila. “

V roku 2013 získal film Animal First Function Dĺžka, Blood Brother, ako aj publikum, ako aj ceny Grand Jury Awards v Sundance, ako aj ocenené mnohými ďalšími filmovými oceneniami, ako aj oceneniami. Druhý film Animal, takmer svätý, mal premiéru, ako aj predaný na oslave filmu Tribeca v roku 2015. Rovnako ako pes, rovnako ako pes, začal ako projekty nadšenia interiéru, podporovaný spoločnosťou.

Down Dog sa narodil v roku 2013, keď Killen, ako aj režisér zvierat, ako aj vizuálne dopady umelca Samm Hodges, diskutoval o skladaní krátkeho predmetu z hľadiska osamelého filozofického psa, ktorý má ťažký čas objaviť význam, ako aj spojenie s jeho vlastníkom. Hodges napísané monológy boli režírované Killenom ako jednoduchá webová epizóda. Séria bola zastrelená v Pittsburghu a úplne sa vyrábala s interným tímom spoločnosti Animal Inc, ako aj zdrojmi.

To, čo začalo ako interiérový projekt, čoskoro zaujal záujem producentov ako Jimmy Miller (Step Brothers, Elf) Mosaic, ktorý pomáhal Shepherdovi prácu jeho budúcemu kupujúcemu, legendárnej televízii, ako aj ABC.

Killen, ako aj Hodges, ktorý hrá Martinovho hlasu-sa potom zaoberal problémami s premenou jednej minúty webovej série na polhodinový scenár, čím rozšíril príbeh tak, aby zahŕňal ľudí. Strávili rok zakladaním obsadenia postáv a zložitých línií zápletky pod vedením Jimmyho Millera, ako aj Sam Hansona, výkonného producenta, ako aj výkonného riaditeľa spoločnosti Mosaic. Výsledkom je rozšírená vízia pôvodného premisy nadol psa, ktorá je teraz rovnako o ľudskej prirodzenosti ako o našich psích spoločníkov.

Allison Tolman sa objavuje v psovi nadol Michael Killen, ako aj v Samm Hodges, oficiálny výber programu špeciálnych podujatí na filmovom festivale Sundance 2017. S láskavým dovolením Sundance Institute.

ABCov pes nadol rozpráva príbeh o tom, že má ťažko miléniové, Nan (hral Emmy nominovanú Fargo herečku Allison Tolman), s očami svojho psa Martina. Sledujeme, ako Nan žongluje očarujúce rozpadnutie, ako aj náročnú inovatívnu úlohu z hľadiska jej bystrého, ale znepokojeného, ​​domáceho maznáčika. Extra členovia tímu, ktorí pomáhajú rozpoznávať víziu nadol psov, patria showrunners Kat Likkel, ako aj John Hoberg (Galavant, Black-ish, My Name Earl), ako aj hviezdy ako Lucas Neff (Raising Hope) ako Jason, Barry Rothbart (The Wolf of Wall Street) ako Kevin, ako aj Kirby Howell-Baptiste (účel psa) ako Jenn.

Prehliadka bola úplne zastrelená v Pittsburghu s vizuálnymi nárazmi v Pittsburgh Studio Animal. Obtiažnosť bola prehodnocovanie existujúceho vizuálneho nárazu zvierat na zvládnutie prísnosti epizodickej. “Spočiatku boli ťažkosti, ktoré obsadili veľké množstvo našej konverzácie, všetky prvky zahrnuté v zdokonalení animácie pre Martina, pričom sa ubytovali dodávka 475 hovoriacich výstrelov v priebehu 10 -týždňového rozvrhu,” uviedol Killen. „Intenzívne množstvo zachytenia pohybu, modelovania a animácie ide o produkciu realistického hovoriaceho zvieraťa, postavy, ktorá je pre sériu ústredná. Potrubie zahŕňalo úplný pracovný postup publikovania, ktorý poskytol Martinovi emócie, ako aj v rovnakom čase, aby bol úplne uveriteľný. Žiadali sme jeho animáciu, aby sa cítil prirodzene, a tiež vás nevybral z jeho rozprávania, ako aj z príbehu. “

„Máme vynikajúce zariadenia, ako aj personál na vytváranie pracovných miest pre klientov, tak prečo nevyužiť tieto zdroje, aby ste pomohli poskytnúť životom vízie nášho vlastného tímu mimoriadne kvalifikovaných a inovatívnych ľudí,“ dodal Dziubek. “Boli sme nadšení, že máme sériu S.”Uccesses, vrátane výberov personálu Vimeo, ocenenia na mnohých filmových oslavách, ako aj leva v Cannes Gold. “

Založené v roku 2001 odborníkmi na trhu Michael Killen, Jim Kreitzburg, ako aj Kathy Dziubek, Animal vytvorili ocenené dielo, ktoré sa vyskytli v celej krajine, ako aj na celom svete. Navštívte :.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *