Thundershirt pomáha Daisy dominovať jej letným obavám

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na Twittertwittertwittershare pre PinterestpinterestpinterestShare to Moreaddthismore3

Ohai tam! Prichádzame v desivom ročnom období pre mačky … je to prakticky sebestačný deň. Aj keď sa ohňostroje majú celkom pozrieť, hlasné zvuky mi poškodzujú citlivé uši. Rovnako ako rozumiete čo ešte? Som online na južnej Floride, ako aj v tomto čase okolo roka, existujú veľké obchody búrok, ktoré môžu byť desivé aj pre mačky.

Chápem, čo si myslíte: „Daisy, vyzeráš ako najodvážnejší mačiaci na svete!“ Aj keď vyzerám ako superhrdina, obávam sa za chvíľu. Pozri sa za mnou, búrka je teraz na metóde! Rovnako ako som už počul nejaké ohňostroje v mojom okolí.

Toto je môj súrodenec Harley. Vždy, keď dôjde k hlasnému hromu alebo ohňostroju, zvyčajne beží rovnako ako kože. Rovnako ako jeho oči sú originálne veľké. Nie je odvážny!

Rád behám pod posteľ, až kým nebude pobrežie jasné. V niektorých prípadoch som sa trochu otriasol. Existuje však ešte niečo, čo môžete urobiť!

Toto zariadenie môžete nosiť nazývané Thundershirt. Je to pružný odev, ktorý nosíte, aby ste pomohli zostať v pokoji … niečo ako jemné objatie!

Je to veľmi chudnutie, nemyslíte? Zabalí sa okolo vášho podvozku a pripevňuje sa s popruhmi na suchý zips. Nezabudnite si opatrne vybrať svoju veľkosť! Dimenzovanie prechádza meraním vašich prsníkov. Aj keď vyhodnocujem iba 8 libier, málo sa tiež malo okolo mňa tvar, pretože som roly-poly okrúhla mačka. Ach jo, mal by som spomenúť, že pre psov sú podobne aj Thundershirts.

Návrhy profesora Daisyho pre mačky: Niektoré mačky neradi nosia veci, ale netýkajú sa, pretože je úplne slobodné vyskúšať Thundershirt. Ak to pre vás nefunguje alebo sa vám nepáči, alebo ste si práve zmenili svoju myseľ, môžete ju vrátiť za úplnú náhradu! Ak sa rozhodnete vrátiť svoj Thundershirt, odporúčame vám kúpiť veľa mačiek s vašim vrátením.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *