Naša rodina starostlivosti o Anglicko: časť 2

od Missi Salzberg
8. augusta 2013

Posledných niekoľko rokov som bol pozvaný, aby som hostil a vydal festival jesenného pre svoju domácu show v NEPGP. Bola to česť a toľko zábavy. Bolo tiež očami, aby ste sa zaujímali o to, ako tvrdo pracujú členovia správnej rady tejto organizácie po celý rok, čo vedie k prehliadke a potom samotnej show. Keď NEPGP prvýkrát začal prevádzkovať obchodnú prehliadku, počas celého roka prebiehalo iba niekoľko obchodných výstav. Priemysel bol menší, bolo menej výrobcov a povedal by som, že koláč bol rozdelený na väčšie kúsky. S úžasným úspechom obchodných výstav, rastom a zvyšovaním rešpektu voči nášmu obchodu, ako aj mnohým novým pokrokom a predajcami, ktorí prichádzajú na scénu, je v celej krajine oveľa viac predstavení.

V posledných rokoch, medzi touto zmenou v našom priemysle, ako aj bojujúcou ekonomikou, klesla účasť na našej Novej Anglicku show. Je to jednoducho iný svet a organizácia veľkej show sa pre dobrovoľníkov zhoršila. Bolo to pre mňa a zistil som, že sa obávam o budúcnosť organizácie.

Flashback to Groom Expo pred niekoľkými rokmi.

Sally Liddick sa ku mne priblížil po jednom z mojich seminárov o maloobchode. Podelila sa so mnou, že účastníci milovali program, a spýtala sa ma, či zvážim napísanie príspevku pre tento časopis. Bol som nadšený. Sally som poznal už mnoho rokov a mal som jej mimoriadnu úctu ako podnikateľku. Easy Money bol článok a ja som bol s Barkleighom ako spisovateľ a učiteľ po mnoho rokov.

Druhá časť tejto konverzácie som však minulý rok myslela na výstave NEPGP. Sally mi povedala, že priemysel sa zmení, a vo svojom srdci vedela, že budem súčasťou tejto zmeny. V tom čase som si naozaj nič nemyslel okrem toho, že by to bol podstatný kompliment, ale priemysel sa výrazne zmenil vzhľadom na to, že táto konverzácia, a Sally o tom už pred 20 rokmi premýšľala.

Po Sallyho smrti jej služobná partnerka v Barkleigh, Gwen Shelly, odovzdala opraty svojmu dieťaťu Toddovi a Adamovi Lohrovi, hoci naďalej drží tieto mladých žien! Todd a ja sme sa stali veľmi dobrými priateľmi a minulý rok ma pozval späť do Groomera, aby sme sa zložili. Pracoval som tiež na GroomertV a na niektorých ďalších projektoch s ním. Na tom som mal silný pocit, že NEPGP ukazuje, že s Toddom sme nejako dokázali vymyslieť niektoré nápady týkajúce sa veľtrhu, berúc do úvahy drvivý úspech Groom Expo a ďalších Barkleigh Endeavors.

To, čo z toho brainstormy vyšlo, nie je to, čo som vôbec očakával. Chcel som prísť na spôsob, ako udržať integritu a chuť našej prehliadky NEPGP, ale jasne potrebujem pomoc s marketingovou a výrobnou stránkou vecí. Po niekoľkých stretnutiach s Todd a súčasnými členmi správnej rady v priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov som nadšený, že sa s vami môžem podeliť o to, že produkcie NEPGP a Barkleigh budú pracovať ako partneri na tohtoročnej veľtrhu! Budeme ctiť príchuť a tradície našej Novej Anglicka show s podporou a výstavnou výrobnou kompetenciou Barkleigh.

NEPGP bude naďalej ponúkať vzdelávacie programy, ktoré sa rozhodol dodávať svoje členstvo pred viac ako 40 rokmi, a bude mať čas, energiu a zdroje na pokračovanie vo svojom poslaní. Barkleigh prejde v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov tak, aby zahrnul výstavu Nového Anglicka v rámci svojej rodiny úspešných podujatí o obchodných výstavách a zároveň ocenil tradície a roky tvrdej práce našimi členmi správnej rady v Novom Anglicku, minulých a súčasných. Barkleigh tiež poskytne nášmu NEPGP podporu reklamy a pomôže pokračovať v našej vzdelávacej misii. Je to naozaj win-win-win. NEPGP sa vráti k svojim koreňom vzdelávania a excelentnosti, Barkleigh vytvorí ďalšie úspešné veľtrhu a naša komunita starostlivosti o New England a predajcovia priemyslu sa zúčastnia úžasnej show, ktorá je tu ideálna tu v našom vlastnom dvore!

Linda Claflin uvažuje o svojich rokoch s NEPGP a pozerá sa dopredu:

„Začiatkom osemdesiatych rokov som išiel na svoj prvý profesionál v New England Pet Grooming Professionals (NEPGP) a na začiatku osemdesiatych rokov a myslel som si, že som celkom dobrý groomer. Vtedy som bol odfúknutý kvalitou práce a naďalej som inšpirovaný. Pripojil som sa ako člen M174 a som rád, že dnes hovoríme, že dnes sme práve na M2500. Navrhlo sa, že sa pripojím k predstavenstvu a slúžila svojej organizácii viac ako 20 rokov.

„Za posledných sedem rokov som mal výzvu, aby som bol koordinátorom show. Od osoby, ktorá bola vystrašená, aby zapínala počítač a vystrašila, že „nahradenie tohto obsahu“ by vymazalo všetko, cítim sa potešením, že som sa skontroloval, učil sa a rásť oveľa viac ako len organizačné zručnosti. Som jedným z tých, ktorí môžu mať úžitok a majú úžitok zo zásad NEPGP. Som nadšený, že som na našej jesennej show s nami mal partnera Barkleigh, aby som mohol ponoriť do energickej atmosféry a prijaťnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *